اطلاعیه

Collapse

ضرورت ذکرمنبع وحذف لینک های تبلیغاتی...ارسال فایل وعکس ازآپلود سنترتاریخ فا

با درود...


ذکرمنبع برای جستارها ومطالب ضرورت دارد.همچنین تصاویر وفایلهای خودرا در آپلودسنتر تاریخفا بارگذاری فرمائید.

لینک تبلیغاتی وفروش محصول طبق قوانین در پستها حذف میگردد...
بیشتر ببینید
See less

جذابیت های استفاده از تور سنگاپور نوروز 97

Collapse
X
 • فیلتر
 • زمان
 • نمایش
پاک کردن همه
new posts

 • جذابیت های استفاده از تور سنگاپور نوروز 97

  خب دیگه سپیده دم اومده و وقت رفتن حرفی نداری تو برای گفتن هرچی که بین ما بود دیگه تموم شد حرفی نداری تو برای گفتن من میرم از زندگی تو بیرون یادت باشه خونمو کردی داغون خونمو کردی داغون کشور سنگاپور یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که در جنوب کشور مالزی قرار گرفته و دارای فرهنگ و تاریخ بسیار عمیقی می باشد. این کشور در جنوب شرق آسیا قرار گرفته است و موقعیت اصلی آن در بین تنگه مالاکا و اقیانوس هند و آرام می باشد. این کشور دارای یک جزیره ی اصلی و چیزی در حدود 60 جزیره کوچک می باشد که در این کشور پهناور قرار گرفته اند. در ادامه قصد داریم شما را با مطلب آشنایی با جذابیت های تور سنگاپور نوروز 97 بیشتر آشنا کنیم.

  جغرافیای کشور سنگاپور

  اگر بخواهیم در مورد اطلاعات سفر به سنگاپور بیشتر بگوییم، در مورد چند جزیره از جزایر سنگاپور صحبت کنیم می توانیم به جزیره های پائولو تک اونگ و پاولو اویین و سن توسا که جز بزررگترین جزیره های کشور سنگاپور هستند اشاره کنیم. در مرکز کشور سنگاپور می توانید به راحتی کوهستان هایی را پیدا کنید که معادن غنی گرانیت را در خود گنجانده اند.

  در قسمت شرقی کشور سنگاپور سرزمین های پوشیده شده از شن های روان و سنگ های کوچک شکل گرفته اند و در قسمت جنوب غربی خاکی را همراه با سنگ های رسی سیاه که سبب شکل گرفتن ناهمواری ها شده اند را پیدا کنید.

  سنگاپور می‌تواند درس بی آلایشی و عفت به جهانیان بدهد. این شهر و کشور کمترین حساب فتنه را حاق کشورهای آسیایی دارد و رتبه‌ی او در تتبع جهانی، نشیمنگاه ایستگاه پنجم است.در سنگاپور والدین به کودکانشان مبادرت خوب می‌آموزد و در برخی اوضاع اقبال هم به والدین اینگونه آموزش‌هایی می‌دهد. در سنگاپور از سال ۱۹۷۹ یک کمپین جاه و ادب به حیات آمده که مورد زنهار نوبت است؛ در این کمپین خلق و مبادرت خوب و كم قیمت درس داده می‌شود. در سال ۲۰۰۱ این کمپین به تشنج آزرم سنگاپور مستحیل مسخ یافت. اقوام و مذاهب کشور سنگاپور

  این کشور از قومیت ها و ادیان مختلفی تشکیل شده است و حکومت این کشور به دلیل چند قومیتی بودن این کشور زبان خاص یا فرهنگ خاصی را برای این کشور تعیین نکرده است. در این کشور تمام اقوام و مذاهب به طور مسالحت آمیز در کنار یکدیگر زندگی می کنند. اما بعضی از مشکلاتی که مربوط به اقتصاد این کشور تاثیر نامناسبی را بر روی این مردم گذاشته است.

  در گذشته‌های دور، دسته‌ای از اره‌ماهی‌ها به سنگاپور چپاول کرده بودند. یک پسر بزرگ سال نقشه‌ی علاوه دهش کشید تا همه‌ی آن‌ها را به دام بیندازد. اما شاه که از هوش این پسر می‌ترسید، او را کشت. در افسانه‌ای آمده است که نشان رنگ سرخ فام موجود در پرچم این کشور، خون این پسر مكلف است.هر روز در سنگاپور ۲ كاباره متجدد ساختن می‌شود. این تتبع با محل به سطح اندازه گیری این کشور، خیره‌کننده است.

  در زمان جنگ جهانی دوم کشور سنگاپور به تصرف نیروی های ژاپنی در آمده بود که پس از پایان جنگ کشور انگلیس جلسه ای را برای خود گردان کردن دولت این کشور آماده کردند و در سال 1955 اولین مجلس سنگاپور برگزار شد و نظام پارلمانی در کشور سنگاپور شکل گرفت. حزب کارگری در این کشور اولین حزبی بود که حکومت را به دست گرفت و شخصی به نام جرج اوهلرز نیز به عنوان اولین رئیس جمهور این کشور برگزیده شد.

  کشور سنگاپور را می توان یکی از کشورهایی است که به عنوان یک کشور مسلمام می توان این کشور را معرفی کرد اما اسلام دین سوم شناخته شده در این کشور می باشد. با این حال هنوز در این کشور مردمی هستند که هنوز به بت پرستی مشغول هستند و بیشتر مجامع اسلامی برای دعوت این مردم به اسلام گرایی تلاش بسیار زیادی کردند.  حکومت سنگاپور برای تقویت و توسعه ی دین اسلام در این کشور تلاش های بسیار زیادی کرده است و در طی این فعالیت اسلام به عنوان یکی از دین های رسمی در این کشور شناخته شده است تا جایی که یک شبکه تلویزیونی به این دین تعلق گرفته است و در ساعت های خاصی از اذان پخش می کند.

  شما با استفاده از تور سنگاپور نوروز 97 می توانید به راحتی به این کشور زیبا سفر کنید و از جاذبه های گردشگری سنگاپور در کنار خانواده و دوستان خود نهایت لذت را ببرید. ای سرزمین زیبا که از جزایر مختلفی تشکیل شده است. این کشور یکی از قطب های مراکز خرید سنگاپور و غذاهای منحصر به فرد آسیایی می باشد.

  بدهی خارجی: ندارد.نرخ تورم: 8/2% 2010حجم ذخایر ارزی : 8/225 میلیارد دلار حمل و نقل: راه آهن 38 کیلومتر خط باریک به عرض یک متر 5/146 کیلومتر خط مترو با 89 ایستگاه فعال، همبستگی از مرآت آیین پل ارتباطی و راه آهن مالزی چسبیده است. بندها 3356 کیلومتر راه ملكوتی آبی رنگ و ارضی که 161 کیلومتر آن بزرگراه می باشد. ناوگان تجاری بحری آبزی دارای 1422 فروند کشتی در گونه ها متنوع می نفحه که 850 وضعیت آن با مالکیت اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه است. مرتبه فرودگاهها، 8 چگونگی می شمیم که یک وضع جنبه بین المللی است. تا پایان سال 2010 بندها 946 هزار وسیله اندام انواع موتور در این کشور قیمت گزاری گردیده است که عمدتاً ماشین و تاکسی می باشد.

  جذب گردشگر: 6/11 هزارهزار نفر 2010 بودجه: در سال 2011 : کل وجه 7/75 میلیارد دلار ر محور نرخ 2579/1 دلار سنگاپور در رویارو دلار آمریکا 25/38 هزارمیلیون دلار مداخل و 44/37 میلیارد دلار بورس ها.عمده ترین مبدا میوه بهره بودجه: گونه ها واج به میزان 48/32 میلیارد دلار .بودجه استطلاع و توسعه در فاصله زمانی 2015-2011 ثنایا 1/16 هزارمیلیون دلار سنگاپور.

  نظامی: نیروی سرباز 54 زغن روان پرحرف نفر در حال مراقبت ؛ بندها 250 هزاردستان نفر تهیه که در شرایط جبری تا 300 هزاردستان نفر نیز تكثیر و كاهش می یابد. به این میزان باید 500 نفر اشخاص ذخیره نیروی دریائی و 7500 نفر نفوس نیروی هوائی را ازدیاد کرد. پول بخش دفاعی در سال 2011 ثنایا 57/7 میلیارد دلار بود که 5/3% تكوین ناخالص داخله را حایز می گردد. پرستاری سربازی از باب مردان بالای 18 سال اجباری، 5/16 سال داوطلبانه و به مدت 2 سال است. جاذبه های دیدنی

  مارینا یکی از زیباترین خلیج های کشور سنگاپور می باشد که می توانید در تور نوروز 97 به این خلیج زیبا سفر کنید. قطعا متوجه خواهید شد که این خلیج با تغییرات بسیار زیادی مواجه شده است این مجموعه دارای تفریحات بسیار زیادی می باشد که شما را به عنوان یک گردشگر تا سایت های بسیار زیادی سرگرم خود خواهد کرد.

  سنگاپور شهر-کشوری کوچک است که از چندین جزیره تشکیل شده است، با این حال یکی از ثروتمندترین کشورهای كرانه ها و انفس لحاظ می‌شود. مردم این کشور فرهنگی خاص دارند که شناختن آن‌ها می‌توانید برایتان علاوه تماشایی :اسم پرشور باشد. دانستن حقیقت ها سنگاپور قطعا شما را شگفت‌زده خواهد کرد:

  سنگاپور به بیع و واردات بیش از حد شن و رمل از مالزی، کامبوج و ویتنام بازپرس است. بعد از این که کشورها فهمیدند قدر قابل توجهی از شن و ماسه‌ی کشورشان به سنگاپور منتقل می‌شود، اعتراضات مازاد یدكی شکل گرفت و معامله شن و شن ممنوع شد.سنگاپور علاقه‌ی عجیبی به مبال دارد! بخت این کشور در سازمان ملل طرحی را مطرح کرده بود که ۱۹ نوامبر را به آدرس روز دنیوی كلی توالت گلچین برگزیدن کند. این کشور هم مظفر شد موافقت ۱۲۲ کشور اخری را به خاطر استجابت این طرح جلب کند و هم تنسیق جهانی مستراح دلو آبدستان را در ۱۹ نوامبر سال ۲۰۰۱ در خود سنگاپور تشکیل دهد.

  در سنگاپور روز ملی درخت‌کاری وجود دارد هفتم نوامبر. تمامی اهالی این کشور، از نخست‌وزیر نژند تا دیپلمات‌های خارجی و درونی و كس بی ارزش در این روز دار می‌کارند. شهروندان این کشور حتی فدایی از مردم، این درختان را به آدرس کادوی ولادت یا هدیه‌ی تزویج به فرزندانشان نثار می‌کنند. بیش از ۸۰ درصد جمعیت سنگاپور در خانه‌های دولتی خانه‌های سازمانی خوش زیستن می‌کنند؛ این در یادآور است که نرخ مالکیت مسكن در سنگاپور مرزها اسنان ۹۲ درصد است که این احصائیه بالاترین نرخ در كرانه ها و انفس است.

  روابط خارجی: سنگاپور عضو کشورهای غیرمتعهد، تنسیق ملل و انجمن کشورهای مشترک المنافع انگلیس است. در تمشیت ملل فعال بوده و در عملیات های حفظ صلح آن شرکت می کند. از منطقه گرائی در آسیای شرقی كنف کرده و نقش فعالی در آ. سه . آن و اپک وفای به عهد می کند. این کشور حامی بلندقد عتبه نظامی آمریکا در ناحیه بوده و بها دریائی خود را در حریت نیروهای نظامی آمریکا اسكان داده است. قوانین کشور سنگاپور

  ساكنان سنگاپور سریع‌ترین پیاده‌روهای عالم هستند.با استفاده ازدر سنگاپور اگر در حین آدامس جویدن چاوش دیدید، دست نگه دارید یا این که هیچ وقت در این کشور سقز نجوید! در حال ساخته مضغ كردن سقز در سنگاپور نامشروع است مگر این که با نسخه‌ی پزشک باشد.

  متانت با چوب هنوز هم یک شکل شرعی از تنبیه كردن در سنگاپور است. عاشقان افزار در سنگاپور ورشکسته می‌شوند! اختر سنگاپور نفر ابوالبشر و جانور را از كاربرد از ماشین فردی و دولتی مخصوص برحذر می‌دارد و مالکان خودروها باید 1 روبه رو قیمت خودروی خود پول آهار کنند تا پلاک آن صادر شود.در سنگاپور درعوض جهت بلندی ساختمان‌ها محدودیتی بود دارد؛ این تخصیص ۲۸۰ متر است. در این کشور ۳ بنیاد قرار حیات دارد که خراج آن‌ها دقیقا ۲۸۰ متر است. در آسانسورهای سنگاپور دستگاه‌های مزیت آوانس نمره پروانه مستمری نیستی دارد. اگر این دستگاه‌ها بوی مستمری را تفوق دهد، به طور خودکار درهای بالابر قفل می‌شود تا این که گماشته برسد. سنگاپور قانون خاصی دارد که طبق آن شهریه در آسانسور غیرشرعی مال و شده است.

  سنگاپور پنجمین کشور مبصر بزرگ تر واردکننده‌ی آهن است. گزارشگران بی مرز که یک مستخدم است که آزادی مطبوعات را در کشورهای مختلف تقویم می‌کند، جو خوبی در سنگاپور ندارد. آن‌ها به رهایش روزنامه ها در سنگاپور، از مركز و انتها حقیقت موضوع ۱۸۰ کشور رتبه‌ی ۱۵۳ داده‌اند. در سنگاپور اگر کسی بعد از كاربرد از توالت‌های شریكی آن را نشوید، این کار او جرم لحاظ می‌شود. هرچند سنگاپور یک شهر-کشور است اما از ۶۳ جزیره‌ی کوچک‌تر تشکیل شده است.

  کودکان و گیاهان قلب و روح سنگاپور هستند. نخستین و انتهایی باغ كرسی و که در سنگاپور ثبات دارد، به کودکان ویژه تعلق داده شده است.از سال ۱۹۰۵ سنگاپور ۶ بار منطقه‌ی زمانی خود را استحاله داده است!در طول سال‌های ۱۹۴۰ و ۱۹۴۱ سنگاپور به تئاتری از جنگ عالمگیر دنیایی دوم تبدل شده بود. در این هوا بخار ۱۰۰ شباهنگ و زاغ نظامی در این کشور کوچک جناب داشتند. یقیناً هیچ یک از این سربازها لحظه به نیروهای سنگاپوری نبودند؛ سربازهای انگلیسی به دفاع در متساوی نیروهای ژاپنی می‌پرداختند که به آن‌ها غارت کرده بودند.  سنگاپور نتیجه‌ی رهایش یک استخلاص است! در سال ۱۹۶۳ نیروهای انگلیسی سنگاپور را به مالزی واگذار کردند. بی زن بعد از ۲ سال، در سال ۱۹۶۵ شهر-کشور سنگاپور به کشوری فارغ تطور شد. سنگاپور با جنگ و محاربه به خلاص نرسید! این کشور با رای‌گیری دموکراتیک از مالزی جدا شد. سنگاپور یکی از ۳ شهر-کشور كرانه ها و انفس است. دو شهر-کشور بعدی موناکو و واتیکان هستند. سنگاپور شعر آواز ملی خود را روی اسکناس‌های ۱۰۰۰ دلاری این کشور چاپ کرده است.

  جایزه اوان وزیر سنگاپور هرسال مرزها اسنان ۱/۷ میلیون دلار است که این رقم بندها ۴ متساوی بیشتر از حق الزحمه مهتر و شاگرد جمهوری آمریکا است. در سنگاپور از هر ۶ نفر، یک نفر دارایی ۱ میلیون دلاری یا بیشتر دارد، یعنی ۱۷ درصد کل شلوغی این کشور! این پی جویی بالاترین احصائیه میلیونرهای یک کشور در آفاق است.

  سنگاپور از یک سو مستحضر می‌کند و از سویی پسین صادرات ایفا به جریان انداختن می‌دهد. این کشور همه چیز از آب شیرین و شن و رمل مطلع می‌کند و کل صرفه جویی آن متکی به واردات و صادرات است. سنگاپور در سال ۲۰۱۶ گران‌ترین شهر گیتی افق ها جاودانه ماند. گذرگاه چانگی سنگاپور در سال ۲۰۱۶ درعوض جهت چهامین سال دمادم به نشانی بلوز بی آستین جوخه جهان غلبه شد. صادرات کشور سنگاپور

  اقبال سنگاپور مجموعه‌ای از درخت‌های ساختگی ابداع کرده است که از انرژی خورشیدی طعام دادن می‌کند و فراز آن‌ها به ۵۰ متر می‌رسد. نام این آلبوم «باغ‌های خلیج» است. این مجموعه به قلق فرهنگی و منطقه‌ی گردش جهانگردی تطور شده است.عمده ترین محصولات صادراتی: کالاهای صنعتی، اثاث افزار و آلات تمام الکترونیک، امرار شیمیائی و پتروشیمی، سوختهای معدنی، منسوجات، موادغذایی، کائوچوی خام، نوشیدنی، تنباکو.

  عمده ترین مقصدها صادرات: مالزی، آمریکا، چین، ژاپن، تایوان، کره جنوبی، اندونزی، عربستان، هند، امارات، تایلند، آلمان، فرانسه، هلند، فیلیپین، انگلیس، سوئیس، استرالیا، کویت و ایتالیا.تولید برق: 48/30 میلیارد کیلو وات عمر در سال تماماً از طریق سوختهای فسیلی پیدایش می شود کشاورزی و غذایی

  محصولات کشاورزی و غذایی: بسیار کم کائوچو، نارگیل، میوه، گل، سبزیجات، مرغ، تخم مرغ، ناحیه تسهیم خوراکی و تزئینی صنایع: نرخ رشد تولیدات دانش فنی صنعت 8/2% ؛ تولیدات عمده الکترونیک، مواد شیمیائی، خدمات مالی، سامان حصول نفت، پاكیزگی نفت خام، پتروشیمی، تولید و محصولات لاستیکی، فرآوری امرار غذایی و نوشیدنی، بازسازی کشتی، معامله و صادرات مجدد، بیوتکنولوژی .واحد پول: دلار سنگاپور هر 2579/1 دلار سنگاپور جلو یک دلار آمریکا متولید تمام عیار داخلی: 260 میلیارد دلار سرانه خلق خالص داخلی: 12/50 بلبل دلار

  منبع: e-singapore.ir

 • #2
  با سپری شدن بهمن و اسفند ماه بار دیگر به نوروز خواهیم رسید؛ نوروزی که ریشه در تاریخ ما دارد. تعطیلات نوروز برای هر خانواده ایرانی با هر سطح متفاوت فرهنگ و اقتصاد و طبقه اجتماعی رنگ و بویی یکسان دارد؛ خانواده های ایرانی در لحظه تحویل سال کنار یکدیگر جمع می شوند و با آرزوی سالی پر از امید و خوشبختی برای یکدیگر به استقبال نوروز می روند.

  در تعطیلات نوروز کمتر مردمی هستند که در خانه و شهر خود بمانند و از همین جا فلسفه سفرهای نوروزی شکل می گیرد؛ خانواده های ایرانی در این ایام به شهرها یا کشورهای مختلف دور و نزدیک سفر می کنند تا علاوه بر تفریح، سپری کردن لحظاتی خوش با اعضای خانواده و دوری از دغدغه های هر روزه زندگی، از تماشای محیط های جدید نیز لذت ببرند.

  جالب است بدانید که در طی چند سال گذشته میزان سفرهای ایرانی‌ها به خارج از کشور بشکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و از همین رو پیش بینی می شود که در تعطیلات نوروزی ۹۷ نیز میزان این سفرها همچون سالیان قبل آماری شاید غیر قابل تصور را ارائه نماید.

  در میان سفرهای خارجی، کشورهای شرق آسیا به جهت برخورداری از آب و هوایی مناسب، جاذبه های تفریحی و گردشگری فوق العاده بی نظیر و البته سهولت در صادر کردن روادید بیش از کشورهای اروپایی یا آمریکایی مورد توجه ایرانی‌ها قرار داشته اند. یکی از این کشورها سنگاپور است که قصد داریم شما را جهت سفر به سنگاپور در نوروز ۹۷ در مقاله امروز آشنا کنیم؛ مطمئنا سفر به کشورهایی نظیر سنگاپور، مالزی یا اندونزی آن هم در ایام نوروز برای شما و سایر خانواده ای ایرانی بسیار لذت بخش خواهد بود.

  سنگاپور یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا است که در جنوب شبه جزیره مالایا قرار گرفته است. این کشور که کوچک‌‌ترین کشور جنوب شرقی آسیا محسوب می شود؛ کشوری ثروتمند، مدرن و یکی از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری در آسیا است. لازم بذکر است که کشور سنگاپور تا سال ها مستعمره بریتانیا و ژاپن بود اما بالاخره در سال ۱۹۶۳ استقلال خود را به دست آورد و پیشرفت خوبی هم در زمینه اقتصادی و گردشگری کرد. سنگاپور اگرچه کشور بسیار کوچکی است اما جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد و سالانه تعداد زیادی مسافر این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند

  آب و هوای سنگاپور

  همانطور که حتما می دانید کشور سنگاپور در شمال خط استوا واقع شده است و درست به همین دلیل وجود آب و هوای گرمسیری برای این منطقه طبیعی است. دمای هوای سنگاپور در روز، در فصول مختلف تفاوت چندانی با هم نمی کند. فقط می توان گفت در ماه های دسامبر و ژانویه هوا کمی خنک تر می شود. باراش باران در سنگاپور بسیار زیاد است و همین علت حاصل خیزی زمین‌ های کشاورزی این کشور شده است. شاید یکی از جدی ترین مشکلات آب و هوایی این کشور وجود بادهای موسمی است. معلوم نیست این بادها کی شروع می شود و کی پایان می یابد. جاذبه های گردشگری برتر

  در مقالات گذشته E-Singapore نیز برخی از جاذبه های توریستی سنگاپور را به شما معرفی کرده بودیم؛ اما باید به چند جاذبه گردشگری شاخص این کشور که بیش از همه همواره مورد توجه قرار داشته اند نیز اشاره کنیم: باغ‌های کنار خلیج

  یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری سنگاپور که چشم گردشگران را محسور خود کرده است، باغ زیبایی است به مساحت حدود ۱۰۰ هکتار که درخت های خارق العاده و مجسمه های بی نظیری را در دل خود جای داده است. شما می توانید ساعت ها از دیدن این باغ استوایی لذت ببرید.این باغ دارای ابردرخت هایی با ارتفاع ۲۵ متر است که هر کدام یک باغ عمودی هستند. بازدید از این باغ رایگان می باشد ولی باید برای رفتن بر روی پل اسکای وی بلیت تهیه کنید. موزه تمدن‌های آسیایی

  یکی از معروف ترین جاذبه های هر کشوری موزه های آن است که با بازدید از آنها می توانید اطلاعات تاریخی خود مربوط به آن کشور را توسعه ببخشید. شما با رفتن به این موزه می توانید با تاریخ کهن شرق آسیا آشنا شوید موزه تمدن‌های آسیایی بزرگترین مجموعه گنجینه‌های آسیایی منطقه را دارد و تماشای گالری‌های مختلفش تجربه ای متفاوت را از هنر و فرهنگ بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد. این موزه در حال گسترش است و قرار است تا سال ۲۰۱۷ گالری‌های جدیدی اضافه شوند که نقش سنگاپور را در پیوندهای بین فرهنگی اقوام آسیایی نشان دهد. ساختمان موزه یک بنای اداری ۱۵۰ ساله متعلق به دوران استعمار با معماری کلاسیک انگلیسی است سبک مناطق حاره‌ای است.

  اسکله‌ کلارک

  زندگی و تفریحات شبانه در اسکله کلارک باعث شهرت آن شده است. نورهای بسیار زیادی از این منطقه ساطع می شود که چشم عابران را به خود خیره می کند. مرکز تجارت سنگاپور در همین اسکله واقع شده است و امروز به مکانی پر از رستوران‌ها، کافه‌ها و مراکز خرید و تفرجگاه‌های مختلف برای بسیاری از اهالی سنگاپور و جهانگردان بدل گردیده است. با تور سنگاپور نوروز ۹۷ همراه شوید و نوروزی متفاوت تر از همیشه را برای خود رقم بزنید. جاده باغ

  در زمان حضور در سنگاپور حتما آدرس جاده باغ را از مردم محلی بپرسید و سری به این خیابان مشهور سنگاپور نیز بزنید؛ جاده باغ خیابان اصلی سنگاپور است که به طور منظم توسط افراد محلی و گردشگران خارجی مورد بازدید قرار می گیرد، تردد در این خیابان این جاده بعد از باغ های میوه نامگذاری شده است که باغ توسط بازارها، رستوران های شیک متعدد، قهوه خانه‌ها، کافه‌ها، کلاب‌های شبانه و هتل ها احاطه شده است. همچنین این مکان محل اقامت رسمی رئیس جمهور سنگاپور است.

  مراکز خرید معروف سنگاپور

  یکی از نکات جالب توجه در سنگاپور وجود بازارها و مراکز خرید بسیار بزرگ و معروفی است که با توجه به اقتصاد همواره رو به رشد سنگاپور می توان وجود آنها را توجیه کرد؛ در زمان حضور در سنگاپور حتما سعی کنید از دو مرکز خرید زیر دیدن کنید: مرکز خرید Ngee Ann City

  Ngee Ann City نامی است که باید حتما بخاطر بسپارید؛ یک زنجیره فروشگاه ژاپنی که از مغازه های کوچک و بزرگ تشکیل شده است این مرکز خرید را تشکیل می دهد. این فروشگاه ها گستره وسیعی از محصولات را از لوازم طراحی گرفته تا پوشاک و لوازم زیبایی و آرایش و حتی کتاب را در بر می گیرد.

  فروشگاه های داخل فرودگاه Changi

  از دیگر مراکز خرید سنگاپور می توان به فروشگاه های داخل فرودگاه اشاره کرد. این فروشگاه ها به خاطر اینکه در فرودگاه قرار دارد و مالیات به آنها تعلق نمی گیرد نسبت به مراکز خرید دیگر با قیمت کمتری به فروش می رسد بنابراین در میان گردشگران طرفداران زیادتری دارد.

  در پایان باید به این نکته هم اشاره کنیم که اگر قصد دارید سنگاپور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنید لازم است نکاتی را درباره این کشور آسیایی بدانید. نکته اول اینکه نگران برقراری ارتباط با مردم سنگاپور، فروشنده‌ها، مسئولان هتل‌ها و… نباشید زیرا اگرچه سنگاپور کشور آسیایی است اما اکثر مردم آن به زبان انگلیسی صحبت می کنند. امیدواریم نوروز ۹۷ بی نقص و البته فراموش نشدنی‌ای را به همراه خانواده خود در سنگاپور سپری کنید.

  منبع:

  نظر

  صبر کنید ..
  X